W poniższej liście znajdują się cztery najpopularniejsze lokale gastronomiczne w galeriach handlowych w Gdańsku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą!

KUCHNIA MARCHE 

Najpopularniejsza restauracja, która znajduje się w Forum Gdańsk, Galerii Bałtyckiej, Galerii Morena, Alfa Centrum oferuje różnorakie dania, a najlepsze to to że każdy może sam komponować własne danie. Dlatego Kuchnia Marche znajduje się w topowym miejscu na liście najlepszych lokali gastronomicznych w Gdańsku.

PIZZA HUT

Znana sieć pizzerii znajduje się w Forum Gdańsk, Galeria Madison, Galerii Morena, Galeria Metropolia, Galerii Bałtyckiej. Zjemy tam pyszną pizzę, a kartę dań wzbogaca oferta pizzy z serowymi brzegami. Z pewnością w tym miejscu dobrze i szybko zjemy.

NORTH FISH

Dania rybne zjemy w trzech galeriach na terenie Gdańska, czyli w Forum Gdańsk, Galerii Bałtyckiej oraz Galerii Morena. W North Fish w Gdańskich galeriach handlowych zjemy również owoce morza.

MCDONALDS

Jedna z najpopularniejszych sieci szybkiego jedzenia na świecie. Niemalże w każdej galerii w Gdańsku znajduje się ten lokal. Świetne miejsce, w którym zjemy szybko i smacznie. Galerie w Gdańsku, w których znajduje się McDonalds Forum Gdańsk, Galerii Bałtyckiej, Galeria Przymorze, Morski Park Handlowy.

Więcej o sklepach w Forum Gdańsk.

Zobacz również sklepy Galeria Bałtycka.

Oraz Galeria Bałtycka z czworonogiem.

Więcej o galerii Forum Gdańsk.

Przechowalnia bagażu Galeria Bałtycka.

Niedziele handlowe, niedziele niehandlowe Gdańskie galerie handlowe.